سفارش تبلیغ
صبا

دانلود فیلم ایرانی

کد تلگرام وبلاگ

    نظر

کد ابزار تلگرام برای وبلاگ و سایت

کد تلگرام برای وبلاگ,ابزار تلگرام برای وبلاگ,کد کانال تلگرام برای وبلاگ,ابزار وبلاگ تلگرام,کد کانال تلگرام وبلاگ,قرار دادن لینک کانال تلگرام در سایت,کد تلگرام در وبلاگ,کد لینک تلگرام در وبلاگ,ابزار تلگرام در وبلاگ,قرار دادن لینک کانال تلگرام در وبلاگ,کد عضویت در کانال تلگرام برای وبلاگ و سایت,کد تلگرام برای بلاگفا,کد تلگرام برای سایت,آموزش گذاشتن لینک تلگرام در وبلاگ,ابزار تلگرام برای بلاگفا,کد پاپ اپ از سایت به تلگرام,کد تلگرام وبلاگ,قرار دادن تلگرام در وبلاگ,گذاشتن کانال تلگرام در وبلاگ,نحوه گذاشتن لینک تلگرام در سایت,تلگرام بلاگفا,تلگرام وبلاگ,کانال تلگرام وبلاگ,قرار دادن لینک تلگرام در وب سایت,تلگرام برای وبلاگ,ساخت کانال تلگرام برای وبلاگ,انتقال مطالب وبلاگ به کانال تلگرام,تبدیل وبلاگ به کانال تلگرام

همه ما به خوبی از اهمیت داشتن کانال تلگرام در وبلاگ و سایت مطلع هستیم تقریبا در ایران گوشی و تبلتی نیست که برنامه تلگرام در ان نصب نشده باشد. این در حالی است  صفحه اجتماعی تلگرام حرف اول و آخر را در گوشی و تبلت ها در ایران می زند. برای همین با این ابزار وبلاگ شما می توانید به سادگی کانال تلگرامتان در وب خود به نمایش بگذارید و هم به افزایش اعضای گروه تلگرام سایت و وبلاگ کمک کنید و هم اینکه بازدید کننده دائمی و ارگانیک برای وب خود بسازید. اگر دنبال نمایش کانال تلگرام برای وب سایت و وبلاگتان هستید حتما پیشنهاد می کنیم از ابزار ساخت کانال تلگرام کدتولز استفاده کنید. برای ساخت و نمایش کانال تلگرام تنها کافی است 4 مرحله زیر را انجام دهید.

با ابزار زیر قادر خواهید بود که تلگرام یا کانال تلگرام خود را در سایت یا وبلاگ درج نمایید

 

1_آدرس عکس را در زیر عکس کپی کنید 
2_موقعیت نمایش کانال تلگرام وبلاگ و سایت رامشخص کنید 
3_آدرس عکس را در فیلد اول و آدرس لینک کانال تلگرام را در فیلد دوم وارد کنید 
4_آدرس کانال تلگرام را به این صورت وارد کنید مثال:https://telegram.me/---- 
ساخت کد ابزار کلیک کنید و کد تلگرام را برای وبلاگ و سایت دریافت کنید

لازم به توضیح است که کد ابزار تلگرام برای وبلاگ و سایت به صورت پیش فرض در تعیین موقعیت برای صفحه در پایین سمت چپ انتخاب شده است.

در صورت عدم پر کردن آدرس تصویر و لینک کانال تلگرام و یا یکی از آن ها کد ابزار تلگرام برای وبلاگ و سایت در قسمت پیش نمایش نشان داده نخواهد شد.

کد ابزار تلگرام برای وبلاگ و سایت


کد صلوات شمار

    نظر

کد صلوات برای وبلاگ,کد صلوات شمار برای وبلاگ,صلوات شمار آنلاین برای وبلاگ,کد صلوات شمار انلاین,کد ذکر صلوات برای وبلاگ,کد ابزار ختم صلوات برای وبلاگ,کد صلوات شمار برای بلاگفا,کد صلوات شمار وبلاگ,دریافت کد صلوات شمار برای وبلاگ,کد صلوات شمار در وبلاگ

ابزار ساخت و دریافت کد صلوات شمار و ختم صلوات برای وبلاگ

سلام خدمت کاربران گرامی کدتولز با ابزار وبلاگ زیر می توانید یک صلوات شمار حرفه ای و شیک را برای وبلاگ یا سایت خود بسازید.اگر دنبال یک ابزار وبلاگ مذهبی خوب هستید پیشنهاد می کنیم حتما از ابزار ختم صلوات شمار کد تولز استفاده کنید و اگر برای برای شما مفید بود این ابزار و به سایر دوستان وبلاگ نویس خود معرفی کنید. ابزار کد صلوات شمار برای بلاگفا و تمامی سیستم های وبلاگ دهی و سایت به درستی کار می کند.این قابلیت نیز وجود دارد که همزمان برای چندین وبلاگ و سایت از ابزار ختم صلوات استقاده شود پس از ساخت کد فقط کافی است برای دریافت کد صلوات شمار آنلاین برای وبلاگ یک کلیک کنید و در مکان مورد نظر کد و کپی پست کنید.  

امکانات ساخت کد ختم صلوات برای وبلاگ

فیلد آدرس سایت و و بلاگ برای دریافت کد صلوات شمار برای وبلاگ انتخاب رنگ متن کد صلوات برای وبلاگ انتخاب رنگ پشت زمینه دریافت کد صلوات شمار برای وبلاگ انتخاب رنگ کادر کد صلوات شمار در وبلاگ و پیش نمایش ابزار کد صلوات شمار برای وبلاگ

ساخت کد صلوات شمار در وبلاگ و کد ختم صلوات برای وبلاگ


تمامی سیستم های وبلاگدهی

ساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت

با ابزار وبلاگ زیر می توانید به سادگی متن های متحرک برای وبلاگتان بسازید کد متن متحرک در وبلاگ زیر در تمامی سیستم های وبلاگدهی از جمله بلاگفا تست شده و به راحتی کار میکند. متن متحرک در وبلاگ بلاگفا تست شده است. ساخت متن متحرک برای وبلاگ بدون نیاز به نرم افزار است. متن متحرک در html , css و ابزار جاوا اسکریپت ساخته شده است.

امکانات ساخت متن متحرک آنلاین برای وبلاگ و سایت

کد متن متحرک برای وبلاگ با تظیم متن : ساخت نوشته متحرک انلاین با امکان تعیین عرض باکس(پیکسل) : کد متن متحرک برای وبلاگ بلاگفا تنظیم سرعت حرکت : ابزار متن متحرک برای وبلاگ انتخاب جهت حرکت : راست به چپ چپ به راست ساخت متن متحرک برای وبلاگمیزان دفعات تکرار :   نامحدود = 1- متن های متحرک برای وبلاگ سایز فونت سایز متن (پیکسل) : کد متن متحرک در بالای وبلاگ حالت متن : ضخیم        زیرخط        کج متن متحرک در وبلاگ بلاگفا رنگ متن : ابزار ساخت متن متحرک برای وبلاگ رنگ پشت زمینه متن : متن متحرک برای وبلاگ رنگ حاشیه متن : متن متحرک برای وبلاگ ضخامت حاشیه (پیکسل)

ساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت


تاریخچه گوگل

تاریخچه گوگل

دو دانشجوی دکترای دانشگاه استنفورد، یعنی لری پیج و سرگئی برین، گوگل را در سال 1998 تأسیس کردند. این شرکت خصوصی در ماه ژوئن 1999 / تیر 1379 رسمأ با سرمایه تأسیس 25 میلیون دلار معرفی شد. این شرکت همراهانی را چون کلاینر پرکینز کاوفیلد و سیکوال کپیتال را پیدا کرد. گوگل سرویس و خدمات عمومی اصلی خود را در وب سایت خود در www.google.com ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین سرویس جستجوی پیشرفته را برای فراهم سازی اطلاعات محتوایی نیز ارائه می‌دهد.

کد جستجوگر گوگل برای وبلاگ

معنی گوگل

گوگل بر گرفته شده از کلمه Googol که به معنی «یک عدد یک و صد صفر جلوی آن» است که توسط میلتون سیروتا پسر خواهر ادوارد کاسنر ریاضیدان آمریکایی اختراع شده‌است. این موضوع «یک عدد یک و صد صفر جلوی آن»، نوعی شعار و در واقع مقصود موضوع است. بدین معنی که گوگل قصد دارد تا سرویس‌ها، اهداف و اطلاع‌رسانی و اطلاعات خود را تا آن مقدار در وب در جهان گسترش دهد.

کد جستجوگر گوگل برای وبلاگ


ایجاد وبلاگ در بلاگفا

برای ایجاد وبلاگ در بلاگفا تنها کافیست در بخش ثبت وبلاگ جدید فرم مربوطه را کامل کنید.
در فرم ثبت نام میبایست یک نام کاربری (username) برای خود در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که آدرس اینترنتی وبلاگ شما بصورت http://username.blogfa.com خواهد بود، بنابراین اگر آدرس خاصی مد نظر شماست بطور مثال http://yourname.blogfa.com تنها کافیست نام خود (yourname)را به عنوان نام کاربری وارد کنید. در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید تا در آینده نیاز به تغییر آدرس وبلاگ و ایجاد وبلاگ جدید نشوید.

کلمه عبور
در فرم ثبت نام از شما خواسته خواهد شد که کلمه عبوری را نیز برای ورود به بخش مدیریت و ارسال مطالب در وبلاگ مشخص کنید. در انتخاب کلمه عبور بهتر است عبارات یا کلماتی را در نظر بگیرید که به خاطر سپردن آن برای شما آسان باشد و در عین حال قابل حدس توسط دیگران نباشد. از در نظر گرفتن کلمه عبورهایی مانند 1234 ، خود نام کاربری و یا دیگر موارد قابل حدس جدا خودداری کنید .

عنوان وبلاگ
عنوان وبلاگ شما کاملا وابسته به سلیقه نویسنده وبلاگ است. پیشنهاد میکنیم عناوین تکراری و بسیار معمول و یا عنوان دیگر وبلاگهای مشهور را برای وبلاگ خود انتخاب نکنید. یک عنوان اختصاصی به خوانندگان وبلاگ شما کمک خواهد کرد تا آنرا راحتتر به خاطر بسپارند .
آنچه مدیران بلاگفا از شما میخواهند در نظر گرفتن فرهنگ ، قوانین و هنجارهای رایج در ایران در انتخاب عنوان وبلاگ  و عدم استفاده از کلمات مستهجن آن است.

ابزار وبلاگ

برای کد برای وبلاگ نیز می توانید روی لینک کد وبلاگ کلیک کنید.

نام نویسنده
شما میتوانید هر نامی را به عنوان نام نویسنده وارد کنید. این نام میتواند نام واقعی شما و یا نام مستعار شما باشد. این یک فرضیه هست که اکثر خوانندگان تمایل دارند نام واقعی نویسنده وبلاگ را بدانند و با آن وبلاگ ارتباط بهتری برقرار میکنند. 

شرح وبلاگ
نوشتن یک توضیح کوتاه برای وبلاگ میتواند به خوانندگان کمک کند تا با سرعت بیشتری با نوع مطالب وبلاگ یا نظرات نویسنده آن آشنا شوند. بنابراین انتخاب شرحی مناسب به شما کمک میکند وبلاگ بهتری داشته باشید.

ایمیل خصوصی
ایمیلی که در این بخش وارد میکنید در نزد سایت بلاگفا محفوظ هست و در جایی نمایش داده نمیشود.
این ایمیل تنها برای ارسال نام کاربری و کلمه عبور و یا دیگر پیامهای سایت مورد استفاده قرار میگیرد و در وبلاگ شما نمایش داده نخواهد شد.ورود ایمیل خصوصی الزامیست و   پس از ثبت نام ، نام کاربری و کلمه عبور ورود به بخش مدیریتی به این ایمیل ارسال خواهد شد.

منطقه زمانی
شاید شما در منطقه دیگری خارج از ایران باشید و مایل باشید زمان ارسال یا تنظیم مطالب را با زمان منطقه جغرافیایی خود تنظیم کنید. در چنین شرایطی می توانید منطقه زمانی دلخواه خود را ار فهرست مناطق زمانی انتخاب کنید.

قوانین و مقررات
این یک قرارداد بسیار ساده است . بلاگفا به شما خدماتی را ارائه میدهد و آرزو دارد که سطح کیفی این خدمات برای همه کاربران بالا باشد و همچنین در ادامه کار دچار مشکل نشویم.بنابراین انتظار داریم تا شرایط ما را در نظر بگیرید. در عین حال خود را نسبت به حریم خصوصی کاربران  موظف میدانند و اطلاعات آنها را در اختیار افراد غیر قرار نخواهیم داد.در بلاگفا ضمن اینکه کمترین مشخصات از کاربرات دریافت میشود ، ساختار و نحوه پیاده سازی سایت نیز به شکلی بوده است که کمترین مشخصات از کاربران ثبت شود.

در انتها
پس از پر کردن فرم ثبت نام و انتخاب گزینه قبول قوانین و ایجاد وبلاگ در صورتی که نام کاربری شما قبلا ثبت نشده باشد و یا اشکالی در انتخاب نام کاربری و عنوان وبلاگ نباشد وبلاگ با نام کاربری شما ایجاد خواهد شد و متن خوش آمد گویی را مشاهده خواهید کرد. از آن پس میتوانید با ورود نام کاربری و کلمه عبور خود وارد بخش مدیریتی وبلاگ خود شوید و مطالب ، نظرات و یا خاطرات خود را در وبلاگ قرار دهید و یا آنرا ویرایش کنید.
همچنین میتواند عنوان وبلاگ و بسیاری از تنظیمات دیگر را در بخش تنظیمات بخش مدیریتی تغییر دهید و یا قالب و طرح جدیدی برای وبلاگ خود انتخاب و یا طراحی کنید.

منبع:www.blogfa.com